DeViande2015

Kam vložit DVD do notebooku Acer nitro 5?

Nejlepší odpověď
led

Podľa špecifikácie nemá CD/DVD mechaniku, preto pre prácu s optickým diskom doporučujem externú DVD mechaniku pre USB pripojenie:

Procesor AMD FX-9830P (4 jádra, 3,0 – 3,7 GHz, 2 MB vyrovnávací paměť)
RAM 8 GB (1× 8192 MB) – DDR4, 2400 MHz
Grafická karta AMD Radeon RX 550 (4 GB GDDR5)
HDD / SSD 1TB HDD @ 5400 ot / min
Zobrazit 15,6-palcový panel IPS FHD (1920 × 1080), matný
Optická mechanika – Ne
Připojení LAN 10/100/1000 Mbit / s, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0
Další funkce
1× USB 3.0
2× USB 2.0
1× USB 3.1 (Gen 1)
HDMI
RJ-45
3,5 mm kombo audio jack
Čtečku karet SD
podsvícení klávesnice
baterie 48Wh
Tloušťka 27 mm (1,06 ")
Hmotnost 2,4 kg (5,29 liber)

Test nb v prekladači (chvíľku to trvá, kým sa načíta v češtine)
https://transla­te.google.com/tran­slate?hl=en&sl=­auto&tl=cs&u=h­ttp%3A%2F%2Flap­topmedia.com%2Fre­view%2Facer-nitro-5-review-amd-configuration-absurdly-cheap-amd-powered-gaming-laptop%2F&sandbox=1

PS
lepšie je opýtať sa, než niečo pokaziť

Další odpovědi
aliendrone

Vlož ho nazpět do šuplíku/poličky či kam je obvykle uklízíš. Tahle věc totiž NEMÁ opt. mechaniku. :)

DeViande2015

A jak to mám jinak udělat?

aliendrone

No… když NEMÁ zařízení na přehrávání opt. disků (CD, DVD), tak to prostě NEPŮJDE. Zkusil bych to přehrát na něčem, co mechaniku MÁ. DVD přehrávač, většina stolních PC, celkem dost notebooků (ale dnes se od toho u noťasů upouští, protože DVD je téměř nanic).