151kbar151

Malé hranolky

V restauraci u nás jsou strašně malé hranolky-asi 4cm na délku a 3mm na šířku a při tom v obchodě se prodávají hranolky až 8cm dlouhé a 2cm široké-jak je to možné?
Doplňuji:
Můžou to být i odřezky…

Nejlepší odpověď
Hykam

To Barbakan:
to je pěknej nesmysl.
Je to pouze jiný typ hranolků.

Zde se můžete kouknout jak se výrábí
http://www.stre­am.cz/video_wor­ld/fs6gyLPNF7U

Další odpovědi
anonym

Jak je to možné? Ty hranolky,které uvádíš jsou z odpadu,který vzniká z větších brambor,jsou levnější,ale v restauraci to cenově není znát,že je majitel koupil za pakatel.

olda12

stačilo říct že vám chutná

hanulka11

v obchodech je koupi více druhů hranolek musíš hledat

anonym

můžou si kupovat jinde hranolky, nebo si vyrábět vlastní ;D

HOMER

Hmm,3mm na šířku,tak to už jsou spíš takové tyčinky :D Jak je to možné fakt nevím,ale na druhou stranu si je můžeš nechat zabalit sebou a máš na večer něco k telce.

tatanka

Jsou tzv. áčkové, béčkové a hrubé, velké steakové.