dust8

Mají vegani o masopustu nepsaný svátek?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud by vegani chtěli slavit bezmasý masopust, mohou. Stejně jako „masožravci.“

Dá se říct, že masopust je doba, tedy jakýsi svátek „bez masa“. I když vegani to neřeší, možná jen někteří „masožravci“.

Některé recepty pro tuto dobu jsem zhlédla v pořadu Herbář.

Mrkněte se na recepty.

http://www.ba­zalkahk.cz/blog/251-bezmasy-masopust-vas-o-chute-neochudi-/

Další odpovědi
Gus_Fring

Neřekl bych. Svátek slaví ta osoba a v tomto případě by změnu dělali ostatní. Pokud ale někdo chce veganem býti, tak by o tom měl dosti vědět. Třeba sójové maso zase tak dobré jako normální maso není. Jejich proteiny jsou složený z méně než 20 aminokyselin, které mají proteiny normálního masa. Na druhou stranu jist maso každý den není nic moc zdravého. Takže vegetariánství do sebe něco má a kompromis normálního příjmu a vegetariánské příjmu je výborný. Zatímco veganství je pitomost.

Drap

Jim je to jedno, proč by měli mít svátek?