mají šanci přežít?

http://www.roz­hlas.cz/zpravy/a­merika/_zprava/za­sypani-hornici-v-chile-jsou-po-17-dnech-nazivu--773845

Nejlepší odpověď
led

Teoretickú šancu pri dodávaní potravy, vody a liekov majú. Horšie to bude psychicky prežiť, dúfajme že nepríde najhoršia z chorôb „ponorková choroba“. Vzniká pri dlhodobom pobyte skupiny ľudí, najčastejšie sa stávala na ponorkách, preto ten názov. Ľudia si začnú navzájom prekážať, hádať sa a pod.

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud ty jsi přežila výlet, věř tomu, že oni to zvládnou levou zadní.
Ale vážně. Jak už zde je řečeno, hrozí jim nemoci a jiné neduhy. Pokud zvládnou to, mají vyhráno. Je tam teplo, vlhko a tma. Domnívám se, že pomocná ruka přes trubku bude opravdu štědrá a snad se jim to podaří.

Michal

Když se ubrání nákazám,které hrozí.Fobiím ap.Tak snad ano.

Neguš

Mají šanci,ale za jakou asi cenu?Jaké budou následky dlouhodobého pobytu pod zemí??