Daniel16

Má vyjít počítačová hra Euro Truck Simulator 3? Kdy?

Odpovědi
briketka10

https://www.go­ogle.cz/#q=eu­ro+truck+simu­lator+3+downlo­ad
nevím, kdy má vyjít snad se dá
stáhnout z této stránky Softonic..
hry nehraju jen jsem to našla

dan1005ful1

Euro Truck Simulator 3 ? To je blbost Teprve je ETS 2 a stále se na něm pracuje.Možná máš na mysli ATS-American Truck Simulator hra ještě není hotová tudíž datum vydání není znám.
Doplňuji:
Jestli chceš mít informace tak sleduj blog SCS software: blog.scssoft.com nebo českou fan page: truckgame.cz