Tara48

Má sestra má velkou nadváhu.Je zoufalá..

Neznáte prosím někdo nějakého lékaře – ambulanci,kde by ji s tímto problémem pomohli?Bydlí v Bruntále.Díky

Nejlepší odpověď
venkovan

Obvodní lékař by měl dát tip. Dokonce se domnívám, že by sám měl svého pacienta ke snížení nadváhy podpořit. Ono to nemusí být jen z nedostatku pohybu a hodně jídla, ale nějaký zdravotní problém který je třeba léčit.
Jinak bych zkusil hledat na internetu v krajské nemocnici apod.

Další odpovědi
hanulka11

chce to obezitologickou poradnu jistě je v Bruntále nebo okolí -poradí na poliklinice nebo v nemocnici

anonym

Pokud je to o velké nadváze, bude za tím zdravotní problém. Toto je třeba řešit s ošetřujícím lékařem. Jak radí venkovan, obraťte se přímo na něj. Určitě doporučí odborníka, který bude spádově blízko Vašeho bydliště. Nebude-li nikdo takový přímo v Bruntále, tak to není zase až natolik daleko do Krnova, Opavy nebo Ostravy a někde v těchto městech specializované pracoviště pro boj s nadváhou určitě najdete.
Já kdysi měla problém s nadváhou, který mi „zapinkal“ ošetřující lékař a pomohl mi s ním alergolog. Chce to lékařům nedat pokoj a trvat na tom svůj zdravotní problém vyřešit. Zoufalství propadat není dobré. Je třeba sebrat veškeré síly a hledat zdravotnické pracoviště, kde sestře skutečně pomohou.

Skinn3r

Slo by sem napsat jeji pribliznej jidelnicek ? Me vzdycky zajimalo jestli nadvaha muze zpusobit nejaka nemoc protoze sem cet ze i spatna stitna zlaza nema na vahu vliv treba moje mama ma nadvahu ale tam to chapu pred noci vyluxuje lednicku .

Nykki

Přesně,chtělo by to znát jídelníček a možnosti pohybu a také jaké ma zaměstnání… Obezitu může také způsobovat nějaká nemoc,jak již bylo psáno… Lékař pomůže a moje babička a teta jedí prášky,díky kterým též hubnou…