Avatar uživatele
Tara48

Má sestra má velkou nadváhu.Je zoufalá..

Neznáte prosím někdo nějakého lékaře – ambulanci,kde by ji s tímto problémem pomohli?Bydlí v Bruntále.Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4264 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Obvodní lékař by měl dát tip. Dokonce se domnívám, že by sám měl svého pacienta ke snížení nadváhy podpořit. Ono to nemusí být jen z nedostatku pohybu a hodně jídla, ale nějaký zdravotní problém který je třeba léčit.
Jinak bych zkusil hledat na internetu v krajské nemocnici apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

chce to obezitologickou poradnu jistě je v Bruntále nebo okolí -poradí na poliklinice nebo v nemocnici

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pokud je to o velké nadváze, bude za tím zdravotní problém. Toto je třeba řešit s ošetřujícím lékařem. Jak radí venkovan, obraťte se přímo na něj. Určitě doporučí odborníka, který bude spádově blízko Vašeho bydliště. Nebude-li nikdo takový přímo v Bruntále, tak to není zase až natolik daleko do Krnova, Opavy nebo Ostravy a někde v těchto městech specializované pracoviště pro boj s nadváhou určitě najdete.
Já kdysi měla problém s nadváhou, který mi „zapinkal“ ošetřující lékař a pomohl mi s ním alergolog. Chce to lékařům nedat pokoj a trvat na tom svůj zdravotní problém vyřešit. Zoufalství propadat není dobré. Je třeba sebrat veškeré síly a hledat zdravotnické pracoviště, kde sestře skutečně pomohou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Skinn3r

Slo by sem napsat jeji pribliznej jidelnicek ? Me vzdycky zajimalo jestli nadvaha muze zpusobit nejaka nemoc protoze sem cet ze i spatna stitna zlaza nema na vahu vliv treba moje mama ma nadvahu ale tam to chapu pred noci vyluxuje lednicku .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nykki

Přesně,chtělo by to znát jídelníček a možnosti pohybu a také jaké ma zaměstnání… Obezitu může také způsobovat nějaká nemoc,jak již bylo psáno… Lékař pomůže a moje babička a teta jedí prášky,díky kterým též hubnou…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví