Aura

Máte někdo zkušenosti s Download Instagram Stories?

Já trochu mám, ale zajímalo by mě zda je nějak vidět, když si někdo přes tohle prohlíží něcí instagram příběh. Zda se to tomu uživateli nějak zobrazí. Zkoušela jsem to na vlastním profilu a na svém „příběhu” a nic se mi tam nezobrazilo – tam kde je možné si prohlédnout, kdo si ten příběh zobrazil.

https://www.sto­rysaver.net/

Odpovědi
Nela56

Tak o tomto jsem třeba vůbec nevěděla se přiznám, ale zajímavé, vyzkouším. A jde Vám vidět, když si někdo vyfotí Váš příběh ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Aura

Nela56, jestli myslíte print screenem, tak ano, to vidět jde. Ale jen u těch příběhů.

Aura

Mimochodem, kdybyste to zkoušela s tím instagram download, tak dejte vědět, jestli se vám nějak zobrazuje, zda je to nějak vidět, když si to někdo přes to prohlížel a stahoval.
Když jsem to zkoušela na svém příběhu, tak se mi to asi nijak nezobrazilo, ale občas mívám problém i s normálním zobrazením, tak nevím.