Má někdo zkušenost

s prg. Adobe Player a Adobe Reader? Asi je to komické,příp. tragikomické,ale jsem z nich-řekněme-v rozpacích.Struč­ně – když je odstraním,ovlivní se tím NĚCO? Po zkušenostech,kdy jsem si „jen tak“ kliknul a začaly se dít věci,jsem opatrný.Díky.

Nejlepší odpověď
NickD

Adobe Reader je prohlížeč dokumentů.Bez tohoto programu ti nepůjdou otevřít soubory PDF a je jich opravdu hodně.
http://www.slu­necnice.cz/vyh­ledavani/?qs=a­dobe+reader+9+czech
Adobe Player je přehrávač,který ti umožní přehrát hudební soubory z internetu.
http://www.slu­necnice.cz/vyh­ledavani/?qs=a­dobe+flash+pla­yer+10
Tyto programy má snad každý,kdo pracuje s dokumenty a internetem.
Jsou samostatné a rozhodně nejsou součástí Windows!

Další odpovědi
annas

Radu nedám. Jen mě potěšilo, že nejsem sama, kdo klikl a bylo zle. Zdálo se mně, že mám málo místa na disku. Tak jsem odstraňovala to, co jsem dlouho nepoužívala. Ale nevěděla, že je to součást WIndows. V počítači toho moc nezbylo. I když je to už dlouho, bojím se rovněž cokoliv odstranit.
Programy mám oba – Dobe Reader používám. Adobe Player nevím.

fisourek

prg. Adobe Player a Adobe Reader? Asi je to komické,příp. tragikomické,ale jsem z nich-řekněme-v rozpacích.Struč­ně – když je odstraním,ovlivní se tím NĚCO? Po zkušenostech,kdy jsem si „jen tak“ kliknul a začaly se dít věci,jsem opatrný.Díky.

Zdroj: wikipedie