hippeace

Má cenu kupovat flexibilní držák na mobil?

Koukám po držáku na mobil který zvládne různé úhly, poměrně se mi líbí velmi flexibilní kousky jako třeba https://www.ma­ll.cz/drzaky-mobilni-telefony/kaku-lazy-holder-flexibilni-drzak-na-mobildo-6-5-bily-100051546953 (jde jen o příklad, pro představu o čem mluvím)
Ale jak koukám po recenzích skrz všechny cenové relace a výrobce a často se tam objevuje že držák váhu mobilu neudrží, nebo že se po pár ohnutích dokonce úplně zlomí. Případně že druhá část držáku nedrží na místě.

Přemýšlím zda není lepší volba triopod? Jaké máte zkušenosti s flexibilními držáky?

Odpovědi
elkon

To záleží k čemu držák potřebuješ a podle toho vybírat.