Karda

Má 78 leta babička byla včera obviněna z krádeže nákupní tašky kterou si tam kdysi koupila a znova ji nauctovali.

Má 78 leta babička byla včera obviněna z krádeže nákupní tašky kterou si tam kdysi koupila a znova ji nauctovali přitom bylo patrne že nákupní tažka je používaná Babicka byla a je z toho celá špatná a já bych žádal kompenzaci a hlavně omluvu.Díky.Hošek

Nejlepší odpověď
cappuccino

A co ti brani, s babickou do toho obchodu zajit a vec vyjasnit? Ve virtualnim svete se pomoci nedockas!! Vrat se do realu a jednej! Pokud se ovsem jedna o tasku za 20Kc, tak at babicka priste na pokladne nahlasi, ze taska je jeji a k problemum by nemelo dojit.

Další odpovědi
Drap

Tak žádej, ale musíš tam, kde se to stalo. Tady se ti nikdo omlouvat nebude. Pokud babička prokáže, třeba účtenkou, že si tašku koupila dříve, tak to jistě nebude problém. Řeš to s vedoucím prodejny, popřípadě s policií.

elkon

A kde je dotaz? Informaci nepotřebujeme, je nám na nic.

OSHO

Staří lidé mají problém s pamětí a na to by měli brát obchodníci ohed a být ke statrým lidem slušní když udělají chybu a tvrdí něco co není pravda podívejme se na naše staré prezidenty a jejich chyby!

da ny

Tady to za Vás, nikdo řešit nebude.
Svěřujete se na nesprávném místě. „Pláčete na špatném hrobě......“
Vaše otázka zní jak?

Dochy

Asi to chtělo trvat na svém, přivolat policii a požádat o zadržení a přehrání záznamů z kamer… ¨
Ale to by pravděpodobně muselo být nejpozději ten den ☹ Resp. je možné zavolat policii, ale je otázka jak dlouho ty záznamy nechávají.

Hlada

Ze sdělení není jasné, jak se to stalo. To položila starou tašku na pokladní pás? Proč se neobhajovala a proč to platila? Věk není tak vysoký, aby si to musela nechat líbit.