Avatar uživatele
kubik!

Lze si pořídit akvárko pouze pro vodní šneky?

Všude na internetu jsem našla, jak se lidé snaží šneků z akvária zbavit… Mě napadlo, jestli bych se dalo pořídit akvárium pouze pro šneky… A pokud ano, jestli je to hodně náročné… Jestli taky potřebují zářivky, filtry a tak… Chtěla bych ho do práce a trochu si hlídají spotřebu elektřiny… Mám pocit, že jako dítě jsem jezdila na návštěvu k tetě a ty měla na lednici takovou menší ikebanu a v ní šneky.. Jen jsem nikdy nezkoumala, co potřebují…

Zajímavá 0 před 3531 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Samozrejme lze chovat jen sneky. Jsou nenarocni, spis jestli te samotni sneci budou bavit. Snekum bude stacit pravidelne menit vodu, vic svetla a kysliku budou potrebovat pripadne rostliny

A bacha, at ti neutecou, to by kolegove nebyli nadseni :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Seby

sladkovodní šneky? :D
otec se akvaristice věnuje 30 let a pořád na ně nadává… jednou si tam dal 3 a od té doby v tom akváriu zůstali… i když vypustíš vodu tak se jikry uchytí na rostlinkách a zase vyrostou :) živí se zbytky všeho, i řas takže nepotřebuje vůbec nic… PH vody je jim jedno a tvrdost taky neřeší jen teplota by měla být pokojová,takže potřebuješ jen akvárko :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
akvindo

Dobrý den. Já bych si chtěl akvárium pořídit, ale nevím jaké. Myslíte si, že toto akvárium https://netob­chodak.cz/akva­ria/4083-akvarium-set-juwel-rio-led-180-tmave-hnede.html bude úplně stačit? Předem díky :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata