Mikynka

Kam s rybičkou?

Dneska sem koupila rybičku a měla sem ji odvést autobused do vedlejší vesnice ale nevyšlo to a musím jí ji dovézt až zítra. Rybička v sáčku tak dlouho nevydrží. Máme doma takovou kulatou nádobu která vypadá úplně jako kulaté akvárko. Myslíte že to v něm rybička do zítřka přežije? Žrádlo mám protože máme taky akvárko ale nemůžu ji tam dát protože by ji ty ryby sežrali.
Doplňuji:
Je to teleskopka :). A vzduchování bych možná mohla vidělat z našeho akvárka fkt nevím.

Nejlepší odpověď
anonym

Asi ti není známo za jakých podmínek a jak dlouho putují rybičky na export od našich akvaristů, což? Raději to nechtěj vědět, když si děláš starosti s jednou rybkou
v pytlíku do druhého dne… Ať už jí necháš v pytlíku nebo dáš do nádoby, měla by do zítra přežít, pokud jí necháš vodu, ve které jsi jí přinesla. Problém může být
v nedostatku se vzduchováním, ale nevím o jaký druh rybičky se jedná, tak nevím jaké má v tomto směru nároky…

Další odpovědi
Ar

Teď už je sice pozdě na odpověď ,ale snad pro příště. Lepší nádoba než jen pytlík. Halvní ja aby voda moc navyhladla.
Bohemica má sice pravdu, že při transportu jsou ryby v pytlíu, ale transport je opravdu rychlý max 48hodin a navíc se pytlík nadofukuje vzduchem, ale kyslíkem. Jinak ryby nepřežijí. Vzduch obsahuje cca 20% kyslíku a to je na tuto potřebu málo. Proto ten kyslík na dofouknutí přeravního sáčku. Když nechat v sáčku, dát tak aby se nezvrátil a nechat ho otevřený.

Drap

Pokud bude mít i vhodnou vodu, teplotu , popřípadě vzduchování, tak by to měla bez újmy přežít. Nepíšeš co je to za rybičku.

badisko

myslim ze ta rybka prezije i v tom sacku …a ta nadoba bude fajn…

♥♥♥

Jak píšeš dej jí do té nádoby, je jedno jako nádobu bude mít, hlavně ať není v tom sáčku, takže nádoba není špatný nápad :) .

kablik

Dej nám vědět až to praskne a vytopí celej byt, at z toho taky něco máme.

KACULE337

Můžeš jít do zverimexu a rychle jí koupit nějaké levné akvarium.