L_85

Lze na Odpovědi.cz smazat otázky, které jsem zadal???

…a zároveň bych chtěl vědět, jestli mezi odpovědi přijaté na moji vlastní otázku můžu reagovat také příspěvkem, jako každý jiný!?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Reagovat můžeš do diskuze, hned pod tvoji otázkou je „Diskuze: žádný příspěvek“ na to klikneš a tam reaguješ.

Smazat nemůžeš, můžeš o to jen požádat admina, jestli ti vyhoví nevím, to je na jeho posouzení.

Další odpovědi
Mapel

Smazání můžeš udělat tak, že klikneš na Nahlásit a admin ti to smaže.

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=smazat%20ot%C3%­A1zku

L_85

…díky, o reagování do diskuze vím, jen mne zajímalo, zda to jde i jinak!? 😉

zzzzz

jde to jen tady, i odpovídající může jen jednou odpověď doplnit a pak už má k dispozici jen diskuzi.

Mapel já myslím, že admin vše automaticky nesmaže, teda alespoň v to doufám:-)

arygnoc

zzzzz:

iba pre vašu informáciu:
otázky sa tu nemažú.

všetky ostávajú v databáze, majú iba atribút „skryté“, teda sa nezobrazujú.
tak isto je to i s odpoveďami.

pokiaľ ste si preštudovala pred registráciou podmienky servera, viete, že vaše/moje/všetkých odpovede sa stávajú majetkom prevádzkovateľa (čo je síce pofidérne a pravdepodobne i napadnuteľné, pretože sa jedná o duševné vlastníctvo), teda fakticky otázku/odpoveď sa nezmaže.

o tom, že odpovede nie sú zmazané, svedčia i otázky/príspevky deaktivovaných užívateľov pod nickom „anonym“.

ale je fakt, že treminus technicus „zmazané“ (a jeho tvary) tu používame všetci, i keď je nepresný.

;)

zzzzz

Jak teď tomu mazalovi budeme říkat? 😁

led

buďte moderná, mazanie, už dávno sa texty neprekrývajú bielym práškom, alebo iným farbivom, nyvyrývajú a neotesávajú. Dnes sa jednoducho len prikryjú plášťom neviditeľnosti, či rovno odstránia.
A senzory nahlasujúce poruchu možno volať aj jednoduchým názvom:
hlásič

zzzzz

S tím sporem o duševním vlastnictví souhlasím:-)

briketka10

arygnocu

ale, když se otázka nahlásí někým
a nejdříve zčervená v archivu pak
přece zmizí donenávratna a nikdo
už ji nemá ani na svém profilu jen
ji mají admini u sebe a mohou ji
oni navrátit na požádání je to tak,
nebo ne ?

arygnoc

skrývač?

;)

zzzzz

schovavač?

led

Hlásič?