Lze hrát hry na počítači, který nemá grafickou kartu?

Integrované grafické karty nabízejí dneska už veliké výkony a pokud bychom u hry vše nastavili na malé nároky tak by podle mě integrované moderní karty museli zvládnout každou moderní hru.
Moderní procesory s kvalitní grafickou kartou
AMD A10–7870K nebo Intel Core i7–6700K

Hlasujte v anketě

Odpovědi
mosoj

Ne

Na počítači který nemá grafiku nic hrát nemůžeš, nepůjde ti ani monitor !!!
Integrovaná grafická karta je co ?
Nemohu si pomoci, ale tak stojí otázka !!

jáára

Ano

Každou novou hru určitě nee. Často Intel HD Graphics series stačí na cokoli… O AMD se ani nezmiňuju.

Nerevarin

Ano

Nemám s tím vyloženě zkušenosti, ale s nejnovějšíma herníma AAA titulama bych moc nepočítal, nebo opravdu jen s nejnižším nastavením. HW požadavky některých her vyloženě varují, že nemusí správně fungovat na integrovaných grafikách atd.

MobilManiak

Ano

Záleží jak která,nějakou novou 3D atd. asi ne, ale ostatní bez problémů, nějakou novou také, ale jak-kterou.