petras

Jaká je kapacita graf.karty: Intel HD Graphics 2000?

Odpovědi
dave09

Tato grafická karta patří mezi ty integrované a to přímo do procesoru. Nemá proto svou vlastní dedikovanou paměť, ale využívá operační paměť počítače.

V nastavení své karty můžete vyčíst, kolik zrovna vaše grafika využívá paměti, a také můžete nastavit její maximální možnou velikost.

ondra07

Já myslím, že je sdílená, takže nemá svojí vlastní operační paměť.

astroamateur

Bohužel tato grafika je bez paměti takže využívá pamět pc. Natomhle počítači bych rozhodně nedoporučoval hrát hry náročné na grafiku :)