dust8

Lze chytnout televizní stanice i pokud je set-top box s DVB-T2 připojen pouze na projekční panel, který nemá TV tuner?

Odpovědi
anonym

Ano lze, projektor sám sice televizní tuner nemá, ale má ho set top box, kterého výstup projektor zobrazuje.

anonym

Pokud se ptáš na konsesionářské poplatky, tak povinnost je platit ti v tomto případě zavdává vlastnictví DVB-T set top boxu, musel bys ho vyhodit aby ta povinnost neplatila.

anonym

dokonce a na to pozor, v zákoně je to formulováno tak, že povinonost poplatky platit máš i pokud vlastníš zařízení schopné pozemního příjmu bez ohledu na to, že danou technologií, se už v ČR nevysílá. Dobrý že ? … takže pokud máš starou analogovou bednu, která neumí ani DVB-T(1) i to je důvod platit.