Frckar

Loupání kůže na nohou

Nevíte proč se mi loupe kůže na nohou? Přesněji na prstech a na patách? Pomáhá něco proti loupání? Děkuju

Nejlepší odpověď
hanny 2

Může to být mykóza /plíseň/,jako následek po vybraných antibiotikách,v tom­to případě "pomůžou antimykotika – krémy s protiplísňovým účinkem.

Další odpovědi
kosaaaak

Buď máš vyschlou kůži nebo je to lepra. Hoď sem obrázek.

Michal Kole

Na patách asi proto, že se více opotřebovává, dře se o ponožky, když jdete.

Jinak vrchní vrstva kůže se odlupuje, protože pod ní raší kůže nová.

Viz hodiny Přírodopisu/Bi­ologie, tuším že v 8 třídě základní školy se bere lidské tělo a ve 3 ročníku gymnázia.

salsa verde

Myslím si že strašit tady leprou je trochu předčasné. Spíš bych to viděla na plíseň, zkus se poradit v lékárně a něco koupit, pokud chceš mít jistotu určitě se objednej ke kožnímu doktorovi.