Avatar uživatele
KriKriKri

líbí se vám skůtr Honda PCX 125? není to ostuda pro chlapa ?

Zajímavá 0 před 419 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Ne, nelíbí se mi žádný skútr, říkám tomu „zkurw“. Je to prostě koloběžka s motorem, sedíš na tom, jak na křesle, má to malá kola, jedno s druhým. Nikomu to neberu, jo, v žádném případě, každého věc, ale já bych na to nesedl, ani kdyby co kdyby. Stokrát lepší je jakákoli motorka 50 ccm, stokrát lepší, s normálním řazením, prostě normální motorka, akorát padesátka.

Co je, nebo není, „ostuda pro chlapa“, nevím. Mi je to, co si druzí lidé myslí, u řiti. 🤷‍♀️

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Schluker

Jezdit na skutru je jako obstastnovat tlustou holku. Je to desne fajn, jen se to nesmej dozvedet kamaradi 😉🤣

Upravil/a: Schluker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mravenec

Je v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Nech to napsat na přítelkyni a před pány tvorstva hlásej mám to jen půjčený.
Já mám názor pokud nevidím částečně na přední kolo a občas nemohu jet po zadním tak je to nuda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mravenec

Filipe, ale pokud budeme předpokládat, že KriKriKriKriKri nemá oprávnění na A1, tak to je asi ideální řešení, pokud by si nechtěl oprávnění dodělávat. Ale to už nevíme, možná nám to sdělí.

Avatar uživatele
Filip84

Mravenec: Pokud má řidičák B, tak může řídit 50 ccm cokoli, a taky cokoli, co je na A1 a nemá spojku. A dají se koupit i normální motorky 125 ccm s automatickou převodovkou, ale není jich moc. Tam už je, potom, výhoda, že s tím můžeš normálně na dálnici, že to prostě jede kolem 90 kmph, ne 50 – 55 kmph.

Avatar uživatele
Schluker

Zrovna to PCXko v klidu zvladne 100+ km/h.. na dalnici se pokud vim smi s vozidly, ktere maji konstrukcni rychlost alespon 80km/h.

Avatar uživatele
Filip84

Schluker: No, jasně, a ona každá 125 ccm motorka zvládne +80 kmph, pokud teda nebyla vyrobena za Führera a dříve, přirozeně.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava