Amie

Líbí se vám, když má kluk náušnici?

Otázka hlavně pro holky…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Jak komu.

Je mi to celkem jedno.Pokud se jedná o vkusný šperk a ne o nějaký laciný „cirkus“.Náušnice se dá kdykoliv odstranit,horší bude až zestárnou a ochabnou potetovaná dnes mladá a pevná těla…:D

Další odpovědi
Damiana

Ne.

Ne. Chlap s náušnicí není chlap. Pokud není pirát, tak vypadá jenom jako blb.

anonym

Ne.

Považuji to za zženštilost, a u mužů za nesmyslné sebepoškozování se.

Drap

Ne.

K naší kultůře to nepatří. Pokud potkám chapa s naušnicí, tak mně na poprve napadně, že jsem potkal debila.

redy

Jak komu.

Když je to kluk mladej čistej tak ne.
Ale když je to starej páprda je trapnej.

jmhad

Ne.

Chlap má mít jiné atributy.

led

Jak komu.

Ak je upravený, čistý, je to jeho vec, jeho telo. Len to nesmie preháňať.
Horšie vyzerajú mužiovešaní hrubými reťazami, prsty ani nevidno cez prstene, pach cítiť na kilometre…Pripomína mi to pračloveka ovešaného loveckými trofejami. No keď nemá v hlave, má aspoň niečo na krku a prstoch (a za prstami)
Ad redy
tí terajší starí paprdovia, ako mladí, tú módu sem doniesli ešte v časoch, keď to bolo chápané ako výzva vtedajšej spoločnosti u nás. Napriek tomu zostali mužmi…

Jose1f

Ano.

Doplňuji:
Proč by chlap s náušnicí v uchu neměl být chlap? Neříkám, že bych z toho byl na větvi, ale kdo se chce odlišit, a chová se slušně a moudře, ať se obléká a zdobí jak uzná sám za vhodné. Proč bychom se my bez náušnice měli vůči němu chovat útočně a nemoudře? Vadilo by mi, kdyby sice neměl náušnice, ale měl zakrytou tvář a byl neidentifikova­telný.

kamila44444

Ne.

Petra09

Ano.

Me to pritahuje

RyuzakiKate

Jak komu.

Doplňuji:
Jeden můj kamarád má propíchlá obě ušiska a hodí se to k němu, neumím si ho bez těch kravin co si strká do ucha představit :)

Anka1597

Jak komu.

Martina S.

Ne.