Lorelai

Levné ubytování u přehrady

Dobrý den, znáte nějaké levné ubytování u vody, nejlépe u Slapské přehrady, stačí dvoulůžkové, ale s vlastní kuchyňkou a soc. zařízením?
Chystáme se s kamarádkou někam v létě, tak na 5 dní, chceme si samy vařit. A sháníme něco u vody.
Ale nemůžeme nic sehnat, vše je buď 4 a více lůžkové a tím pádem drahé. Nebo není k dispozici soc. zařízení a kuchyňka.
Děkuji

Odpovědi
zjentek

platí, že buďto levné, nebo s vlastním soc. vybavením. Třeba jen tady na opavsku je toho u vody tolik, že člověk musí být předem rozhodnutý, jestli chce penzion, nebo chatu, nebo třeba chatku u vody, atd ..od toho se to celé odvíjí. Taky není od věci se zajímat i blízko za hranicí, třeba polsko, to se zase odvíjí od lokality. Tady u nás je v létě polsko v našich kempech.

Funna

nevěřím, že nemůžeš najít nic, co by ti vyhovovalo…nabídek je více než dost…to co popisuješ najdeš nejspíše v penzionu..i když tam jsou kuchyňky obvykle společné…a že jsou pokoje pro 4?..no a co?..většina pronajímatelů bere peníze za osobu a noc, ne za celý pokoj…musíš vyvinout rochu iniciativy, zvednout telefon a vybrané lokality obvolat…ale teď před prázdninami toho už moc volného nebude…to ses měla zjímat tak v lednu…my např. jedeme 3 do apartmánu pro 5 (samozřejmě s vlasním soc. zařízením a kuchyňkou) a platíme cenu za 3 osoby…