Lil2002

Může to být kvasinkova infekce pochvy?

Dobry den chtela bych se zeptat je mi 13 let a protoze jsem mela hodne uceni 2 dny jsem se nesprchovala.Od ctvrtka me svedi genitalie,mam slaby vytok,a boli mne kdyz mocim.Pomaha mi kdyz se dlouho sprchuji(potom me moceni skoro neboli).Bojim ze se mam tuto infekci viz. nadpis a u gynekologa jsem jeste nebyla.Co by jste mi poradili?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Může to být i zánět močových cest. Nepodceňuj to a mazej k doktorovi. Klidně začni nejprve u svého obvodního, a gynekologa se neboj, u zubaře je to horší.

Další odpovědi
anonym

http://www.wo­benzym.cz/Chla­mydie-chlamydiova-infekce-zakerny-nepritel/utm_sou­rce/seznam/ut­m_medium/cpc/ut­m_campaign/Chla­mydie/utm_con­tent/+/utm_ter­m/chlamydie.as­px