Ptám se, protože si pamatuju dobu, kdy flashky byly na svém vrcholu a všichni si jich kopuvali několik a největší machr byl ten kdo mě třeba 4 nebo 8GB (dneska už pod standard)
Jak ste na tom vy, kdy ste naposled kupovali flashku?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5808 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Flěšky kupuji často, ale protože dělám správce sítě a kupuju to zaměstnancům. Občas se totiž nějaká „ztratí“ a nebo zničí.
Ale jinak flešky dneska už mají takřka všichni, takže si kupují jen ti, co chtějí rychlejší/větší a nebo ti, co ji vyprali/rozsedli/ztratili.
| 0 Nominace Nahlásit |

Už jich mám dost, tak zatím žádné další nepotřebuji a nekupuji.
Naposledy jsem kupoval tři ks 8GB koncem zimy.
| 0 Nominace Nahlásit |
Patřím k technickým nadšencům, takže mám doma jednu z pravních 4GB flashek. A naposled jsme kupoval 16GB. Teď uvažuji na SSD disky.
| 0 Nominace Nahlásit |
zrovna nedávno jsem jednu kupovala pro mamku aby si mohla zalohovat bakalářku…
| 0 Nominace Nahlásit |
naposled jsem dostal reklamní „flašku“ 16gb, takže už je opravdu nekupuji … teď se zas pro změnu utrácí za microsd karty do mobilu, …
| 0 Nominace Nahlásit |
už moc ne.. a je to hlavně tím, že jí už každý má a flash se nekupuje každý měsíc..
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |