Avatar uživatele
Kepler

Který sport vám přijde nejsměšnější nebo nejbizarnější?

Mě se vždycky roztáhne huba od ucha k uchu, když vidím závodníky v chůzi. Ještě že se neběhá pozadu! 🙂

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Rokio, Zvidatel před 1397 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Jo, chodci jsou zajímaví. Vždycky mě napadne, že je musí bolet klouby. 🙂
„Roztomilý“ je třeba curling. Tahají po ledu „konvičku“ a potom začnou před ní „mydlit“ tím smetáčkem. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=uj-U45zUxP4

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jsemjá

Trochu i fotbal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Tady je článek pojednávající o bizarních sportech: https://www.id­nes.cz/xman/sty­l/bizarni-sporty.A130529_181­346_xman-styl_fro
zdroj: idnes.cz

Mně přijde jako bizarní sport ženský box.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zvidatel

Curling. Není přímo bizarní, ale mě připadá takový divný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Mně zase vykouzlí úsměv na tváři, když se býk držený proti své vůli pořádně rozzuří a někoho v aréně roznese na kopytech (respektive na rozích) a ideálně ho i tak lehce roztrhá :)
Skákání za jízdy z vlaku je snad indický národní sport.
Občas na mě někde vykoukne nějakej bizár z Japonska, ale to jsou spíš takové pohybové televizní soutěže, nicméně z toho prýští celkem pozitivní náboj :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nejbizarnější mi připadá koňská drezura. Nejsměšnější je kulturistika, zejména ta ženská.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Každý sport má pro někoho smysl a pro někoho je podstatný. Mně žádný sport nepřipadá bizarní ani směšný. Ať už to jsou míčové sporty, bojové sporty anebo již zmíněná kulturistika. Nechtěl bych nikdy vypadat jako Arnold, ale pro něj to bylo něco podstatného a dávalo mu to smysl existence. Často mě štvě, když se mi někdo směje, že šachy jsou směšný sport anebo žádný sport. Ani neví, jak se u toho člověk spotí, shodí kilogramy anebo musí připravovat. Nejlepší šachisté často běhají, hrají míčové sporty anebo posilují. Je to totiž potřeba stejně tak, jako když se fotbalista připravuje na zápas. Musí kromě tréninku fotbalu chodit pravidelně běhat, do posilovny anebo si zahrát i jiný sport.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Zvidatel

Emefej, Nejsměšnější je kulturistika? Mně se zase „líbí,“ když muži vypadají jako ty nejslabší ženy, mají kuřecí nohy a ruce jako párátka, zlomit je, jen se jich dotknout. Kost a kůže nebo naopak nadváha a zavalitý pupek. Obojí je slabost.
Kulturistka – posilování za účelem nabytí svalů a síly – je hlavně pro muže asi ta nejpřirozenější věc.
A i když třeba v historii nebylo cvičení s činkami na nabytí svalů typické, tak muži měli své cviky, trénink a způsob života, díky kterému ty svaly a sílu měli. Neříkalo se tomu kulturistika až do moderní doby, ale pro muže je to zcela přirozené a mělo by to navíc být jejich povinností. A to už od samotného existence člověka.
Jak to vystihl už Sokrates, tak muž nemá právo být amatérem v rovině fyzického tréninku. Je jeho hanbou zestárnout bez toho, aniž by poznal tu krásu a sílu, které je jeho tělo schopné.

před 1397 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Emefej: u mužů je to OK, ale jak psal Emefej, u žen je to absurdita. Ženská má vypadat jako ženská a ne jako vycepovaný Hurvínek. Žádná prdelka, žádná prsa, jen provázky svalů. Já kdybych měl odrbat takovou, tak bych cítil jako buzerant. A ne, že ne.

před 1397 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Zvidatel

Řekl zejména. Tzn., že i „klasická“ kulturistika u mužů mu připadá směšná.

před 1397 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Ano, připadají mi směšné obě, ale ta ženská víc.

před 1397 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ještě je docela zajímavé Jak se Kazachové na koních perou o mrtvou kozu…

před 1397 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek