Drap

Který ovocný strom máte nejraději?

Omlouvám se, ale inspiroval mě kolega Jugar

Samba, máš pravdu. Takovéto otázky přece nejsou vůbec k ničemu a nikomu nemohou nijak pomoci. Za zábavné se taky nedají brát.

Nejlepší odpověď
annas

Měla jsem ráda broskvoně s broskvemi, ale vzhledem k tomu, že peckovité ovoce nemůžu, tak jabloň. Jablka jsou dobrá jen tak na křoupání, na mošť, jako kompot , v zimě na štrůdl.
Nebo když kouká z hrušně krásně vybarvená hruštička. Mňam…

Další odpovědi
anonym

Já myslela, že to zavání ironií, tak jsem chtěla napsat třeba fíkus, ale je to teda jabloň.

anonym

Jo, kolega?! Švestka je můj nejoblíbenější, když plodí sladké plody do kvasu!

briketka10

Vždycky mi chutnaly ty žlutý malý špendlíky,
některý rostou, jen tak planně u cesty to je
sbírám do kapes, když mám po ruce sáček,
tak do něj doma umyju jím i s peckama rostly
i u babičky nikdy na tu chuť nezapomenu 😁

isteron

Slivku, aj ako strom, a ako plody.

tazatelka

Blumy, a je mi fuk, jestli modré nebo žluté. A borůvky + brusinky.

ptáč

Schází otázka Kterou zeleninu máte nejraději?

lexx

ten ze sousedovic zahrady když ten vůl není doma

Mirdas

Každý ze kterého jsem dostal chuť ochutnat jeho plody.

anonym

Drape,tvůj kolega nejsem!
Žádnej strom nemám v oblibě,jím raději jeho pody.

lejdy.můn

Mám dotaz – můžu??? To jako abych do zdejší komunity zapadla, to si taky budu muset najít někoho, s kým se tu budu permanentně kočkovat?? No já jen, že takových párů, co do sebe ustavičně šijou, už jsem tu za těch pár dní potkala několik, tak si říkám, jestli to třeba není nějaký nepsaný zákon nebo tak něco… 🙂
Mimochodem, nechcete mě teda někdo do páru?? Když na to přijde, hádat se umím pěkně 😉

cochee

Zatím musím konstatovat, že máš pěkný avatar, připomíná mi jeden klip od skupiny The Smashing Pumpkins ;) Ať žijou ovocné stromýýý 😁

lejdy.můn

Ó, děkuji za kompliment 🙂 Je pravda, že když jsem se rozhodovala, jaký nick a avatar si tady dát, s muzikou to moje rozhodování do jisté míry souviselo. Ale přes Smashing Pumpkins ta cesta nikterak nevedla, takže podobnost bude čistě náhodná 😉

Drap

Nechci se s nikým hádat, většinou do takových věcí nezasahuji. O otázkách si myslím své. Respektuji i hloupé otázky. Bohužel, pokud jich je mnoho a jedná se o otázky které nikomu nic nedají a nikdo je nemůže nijak využít. Jsou to jen otázky pro otázky a pro získávání bodů.

redy

A jak to víš? Že mi otázka nic nedá.Proč si myslíš že jde jen o body?– přítom mě jde o palce 🙂

lejdy.můn

Lejdy sama už mluvit nemůže, ale pod názor kolegy se podepsat může. Takže Redy, palec hore! 😉

lejdy.můn

Škoda, že už jsem si dala na pusu zámek, a tak nemůžu reagovat........ 🙂

annas

Ad lejd.můn
Nespěchejte. Raději se rozkoukávejte a vyčkávejte. Není mnohdy o co stát.
Třeba najdete spřízněnou duši tam, kde byste ji nehledala. 🙂

lejdy.můn

Radu si beru k srdci, díky annas 🙂

Löwe

Je-li libo, jsem k mání.

lejdy.můn

Já se prozatím rozhodla dát na radu annas a na dobu neurčitou se stahuji zpět do role nezúčastněného pozorovatele. Ale neboj, píšu si tě – až budu hledat toho parťáka do válečnýho tandemu, jsi první v pořadí. 😉