Avatar uživatele
bizonka

Ktery lek,nebo droga mi pomuze,abych se radovala alespon trochu ze zivota?

I kdyz mi znami rikaji,ze jsem na pohled optimista,mam dojem ze opak je pravdou.Pracuji v cizine5.rokem a citim,ze musim domu,i kdyz me zase ti znami odrazuji,ze v Cechach neni prace.Kazdy vidi penize,ale zaplatite za to silnou psychickou zatezi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
člověk

Lék je jednoduchý...­..,ŽIVOT…,pro­to žijeme abychom se trápili,ale nebojte po několika letech trápení přijde pár minut štěstí.
Proto je to štěstí,že je ho málo,jinak by to byla nuda a trápení,
Prostě je to HLAVA 22.
Tak držte,jediná utěcha a radost pro vás může být,že v tom nejste sama a možná že ještě lépe než jiní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
oskar

Jděte tam kam Vas srdce tahne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

My češi jsme hrozný patrioti,a to je vlastně váš problém(vlastně nás Čechů),že se nám stýská po naši hroudě(myšleno zemi),málo který příslušník jiného státu je tak moc spjatý se svou vlastí jako my,proto by vám udělalo dobře na duši,kdyby jste mohla být zase doma,ale byly by tady zase jiné problemy(není práce),ale duše by vám pookřála.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Sama jsem byla týden u moře a když jsme zpátky přejížděli hranice ČR, já vyděla české nápisy pocítila jsem hroznou úlevu a štěstí.
Vraťte se domů, kdo chce práci si najde, není to tak zlí.
Proč by jste měla mrhet časem , když můžete být šťastnější?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Kdybych se takhle cítila já,tak bych se vrátila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kupkina

zdravý rozum

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Májuška

Možná to bude znít bláznivě,ale co je pro Vás přednější??Sama píšete,že každý vidí peníze???Ale proč tam vlastně jste??Dle Vašeho psaní jste ochotna zaplatit tu nejvyšší daň a to je Vaše zdraví!!!Léky a drogy řeší problém jen dočasně.Možná zkuste zhodnotit Váš dosavadní život a dát si PRO a PROTI a třeba i některé věci přehodnotit.Znám kupu lidí,kteří jezdí do ciziny vydělávat peníze,ale jak píšete zaplatíte za to a to tvrdě!
Je to v podstatě věčný boj,dnes řešíte to zítra zas ono…pro mě je důležité o tom mluvit,jsou problémy a situace,které nevyřešíte během dne,týdne…a víte co je nejhorší VŽDYCKY MŮŽE BÝT JEŠTĚ HŮŘ,ale pokud máte někoho komu se svěřit,s kým se o tom pobavit,tak je to velké plus a přináší to jistou úlevu!Přeji Vám,ať si najdete nejlepší vhodné řešení,pokud není zbytí,tak existují léky Citalec k léčbě deprese (příznaky jako jsou např. skleslost, smutek, ztráta schopnosti mít radost, strach, úzkost )je vázán na lékařský předpis.Užival ho známý,proto o něm vím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví