komaaar 612

Který akumulátor má nejvíc mAh ?

Nejlepší odpověď
venkovan

Řekl bych nějaký do stavebních strojů či velkých nakladních aut. Údaj v mAh bude ale strašně velký, tak snad bude lepší se ptát na Ah.

Další odpovědi
Michal Kole

Nejlepší jsou dneska LiOn akumulátory, ale jsou dražší.

Na běžné použití stačí NiMh.

NiCd bych nekupoval, nejsou šetrné k životnímu prostředí a je to dřívější generace.

mosoj

Otázka k ničemu!

Obecně odpovím, ten největší. Platí pro každý druh zvlášť. Jaká otázka taková odpověď.

lexx

To je různé. Běžná AA tužková baterie NiMH může mít 1900 ale také 2500 mAh.

RomanP

Pokud se jedná o Akumulátory typu AA či AAA, Tak u AA neznamená nejvyšší počet mAh dlouhou výdrž mám Aku 2100 mAh a vydrží mě déle jak Aku s kapacitou 2500 mAh u AAA je maximum 1000 mAh prodávají se sice i vyšší hodnoty ale to je podle mě jen prodejní tah na zákazníka.

Mapel

Největší akumulátor je ten co uchovává energii z ekologických zdrojů. Bavíme se o akumulátoru a nikoliv o článku z kterých se skládá. Nejlepší poměr váha/kapacita je v současné době u gelových akumulátorů.

Otázka je strašně obecná.