Kelly215

Kterou zrcadlovku by jste doporučili začátečníkovi ?

Odpovědi
Jádrohlod

Začátečník s čím ??? Se zrcadlovkou ? Nebo začínající fotoamatér jako takový ? Já fotím již přes 45 let , rád poradím , ale otázku je třeba lépe formulovat.

Emefej

Hodně záleží na rozpočtu.

Děda Louda

Třeba Flexaret nebo Praktica… v podstatě jakoukoli, je jich nepřeberné množství.

Lamalam

Já jsem místo nového přístroje „docela levně“ koupila tělo ojetého Nikona D 90. Za ušetřený peníz jsem k němu dokoupila poměrně slušný objektiv AF-S DX NIKKOR 16–85 mm f/3,5–5,6G ED VR a dodnes nelituji.