Kterou barvu figurek při hře ,,Člověče, nezlob se" preferujete?

Nejlepší odpověď
marci1

Červenou

A někdy mi to trvá, než si ji u ostatních prosadím. Musím je ukecávat, že to s jinou neumím, že bych jim tahala s jejich apod. Prostě červená je dobrá! 🙂

Další odpovědi
zjentek

Žlutou

Jednoznačně žlutou.

Drap

Je mi to fuk, Jensi!

Nejraději používám fialové. Můžeš prozradit k čemu jsou takovéto odpovědi dobré?A když už tě zajímají nic neříkající kraviny, musí to být anketa?

zjentek

Ještě takhle… když mě nedají žlutou, tak já ani nehraju, no…

anonym

Až tak? Tak to jsi náročný hráč!