Andreas

Kteří čeští sportovci se angažují v pomoci postiženým či jinak hendikepovaným dě­tem?

Nejlepší odpověď
mirlin

Rozhodně mezi ně nepatří pan ŘEPKA…

sportovec a kapitán našeho kádru S P A R T A!

mirlin

Další odpovědi
BEAES

Angažují se herci, zpěváci a jiní,ale sportovci asi ne, na netu jsem k tomuto tématu nenašla nic.

pondělí

seznam je nekonečný,protože většina špičkových sportovců se touto čiností zaobírá,ale nenechávají se u toho fotit,tak jak různí …,aby se zveřejnili.
být špičkou ve sportu je skutečnost,být špičkou v šoubiznisu je jen o penězích