Kterému fotbalovému klubu fandíte. Jak v Evropě,tak i u nás!

Nejlepší odpověď
Rocker

Nesleduju fotbal ani hokej.zajímá mě cyklistika,ne v televizi ale tak,že sám jezdím.

Další odpovědi
quentos

fotbal jde naprosto mimo mě

fablen

manžel: Slavie a Barcelona

anonym

FC Vikroria – ta je super . Pak VfB Stuttgart – tam se na tabulku musim radeji divat vzhuru " nohama ". Stale jim hrozi II. liga ☹ -iv- ( Dnes ale vyhra – s FC Kolin !!

Babsi

Já fandím u nás Spartě a v Evropě Barceloně a Chelsea.

Tombik

Bo-bó-bo-bohemka :)

Kachninka :P

Sparta :)

zbynekplzen

FC Viktoria Plzeň a to i v Evropě 🙂

Džuls

Milujem futbal 🙂 U vás fandím Sparte, u nás, samozrejme, môjmu rodnému Tatranu Prešov a inak Manchestru United a Realu Madrid.

venkovan

Fotbal a další sporty jsou jen komedie pro chudý lid. Když si uvědomím co mi důležitého pro život přinese fotbalista a co lékař a srovnám si jejich platy, tak jen hořce zapláči. Fakt ale je, že

skarabeus

Slavie,Chelsea..

Tombik

Tohle je anketa…nedávej to do normálních otázek.

anonym

Kdybych ji dal do ankety,byla by možnost jen šesti klubů a těch klubů je jak u nás,tak i v Evropě nesčetně!