Frogman

Které značky oblečení jsou vyráběny v Číně?

Není například nějaký seznam značek oblečení, na jejichž výrobě se podílí Čína?
Nebo naopak, není seznam značek oblečení, jež si výrobce vyrábí výhradně sám třeba v zemi vzniku značky?

Prý H&M se vyrábí v Číně, je to tak?

--- edit:
Slyšel jsem o škodlivosti těch barev. Znamená to tedy, že při té objednávce na „kvalitnější“ oblečení, se používají méně škodlivé barvy, nebo jak?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Všechny se vyrábí v Číně.
Budeš se divit, ale i ryze americké značky kvůli úsporám převedly svou výrobu do Číny, kde se výrobek vyráběl za pár halířů, kdežto v americe by náklady na výrobu rostly, jelikož by museli platit zaměstnance pořádně atd.
Dnes má amerika problém, jelikož nemá svou výrobu, ale vše je v číně a ta na tom vydělává.

Další odpovědi
Drap

V podstatě všechny trochu větší a známější.

plebs

Za vším stojí rudá Čína, proto se převádí výroba do Číny a poté se od rudochů vše kupuje a případně i zadlužuje

aliendrone

Jo, čeho se ještě dožiju, když nejlepší kapitalisté jsou KOMUNISTÉ!!! Chjo… :(

independent

Všechny, oni umí vyrobit i kvalitní věci, podmínkou je že si to musí obědnat kvalitní

ivzez

Všechny, kromě těch, které šijí v Indii.