Mimozemšťan

Které mainboardy jsou kompatibilní s Raedon HD 5870 vaporx?

Odpovědi
Martinuss

Všechny co mají PCI-E slot .. takže všechny, mimo starších cca 8let zpět

cochee

Já doplním Martinusse: existovaly mateřky pro kancelářské kompy, měly integrovanou grafiku přímo na sobě, ale nebyly to desky pro moderní Core i5/i7 procesory, kteréžto mají grafiku přímo v sobě – tehdy takové CPU ještě nebyly. No a tyto MB byly sice vybaveny nějakým PCIE slotem, ale nebyl to plnohodnotný PCI-E; seznam grafických karet, které se s tím daly použít, byl uveden ve specifikaci a byl docela chudý. Tak kdybys na takový MB náhodou narazil

cochee

dokončení: …tak bys měl asi docela problém sehnat k němu fungující grafárnu. Omlouvám se za tu odpověď, na tabletu jsem špatně tápnul a odeslal se nedokončený text.