Weroniq

které herečce splývaly červené šaty s červeným kobercem, že to vypadalo jako když nemá nohy?

někde jsem viděla článek asi z Cannes, ale nejsem si jistá a tam byla fotka nějaké herečky, která si vzala róbu, která vršek měla tuším bílý a spodek červený přesně v odstínu červeného koberce, takže to na fotce vypadalo, jakoby vůbec neměla nohy a vznášela se v prostoru
chtěla bych tu fotku někomu ukázat, ale už ten článek nikde nemůžu najít a nepamatuji si jméno té herečky

Nejlepší odpověď
rtepp

http://www.su­per.cz/11717-za-tohle-by-mel-stylista-dostat-padaka-cheryl-cole-na-rudem-koberci-prisla-o-nohy.html