Pottato

Která pojišťovna dělá povinné ručení na elektrokoloběžky? Moc jich není..

Moje nová elektrokoloběžka už nejspíš není elektrokoloběžka, je v podstatě jako skútr, čili se sedátkem, výkon 2000w, tak by měla jít na SPZ, to mi ale bez povinného ručení nevydají..
Nebo ji pojistit už jako elektro moto?

Díky za rady

Nejlepší odpověď
Mravenec

Pojišťovna Slavia, doporučuji zajít osobně.

https://www.o­pojisteni.cz/spek­trum/tiskove-zpravy/pov-pro-elektrokolobezky-zacne-platit-za-2-roky-slavia-uz-jej-nabizi-dnes/c:23466/

Další odpovědi
Kajanek

Nově specializovaná pojišťovna na elektrokoloběžky a kola :) Bikeplan