luky.1986

Ktera odvetvi businessu budou mit v pristich letech strmy pad?

Kdyz to reknu zjednodusene.. Podnikatele v kterem oboru cekaji tezke casy a behem par let se bude muset preorientovat na neco jineho? Myslim treba jako restauratery na horach, protoze diky nedostatku snehu uz nestaci proste jen mit penzion na horach bez dalsiho zamereni jako je wellnees apod.Jako pornocasaky s privalem internetu, heren, protoze jich je na kazdym rohu pet atd.

Odpovědi
McArthur

Otázkou je, co jsou pro Tebe „příští léta“?

V řádu do 20 let to budou uhelné doly a výroba energií z uhlí. Následovat budou další fosilní paliva a jejich zpracování.

Turismus bude ohrožen je v případě bezpečnostní krizí, jinak bude jen kolísat podle kupní síly obyvatelstva.

Ono se to těžko hledá, protože to, co vypadá jako dnešní propadák, to může být brzy hitem a naopak. Trh se stále mění. Dnes se vezeme na ekologické vlně, to ale zítra nemusí platit.