VaclavZeman

Která cizí kuchyně je vaše nejoblíbenější?

Nejlepší odpověď
agentpv

Jiná

Jakákoliv jiná – od cizího (jako že to nemusím vařit já) mi nejlíp chutná a to platí i pro kafe.
Ale abych neodbočoval od tématu otázky – tak mi nejvíc chutná řecká kuchyně.

Další odpovědi
Filip84

Francouzská

Tak pokud se budeme bavit o frekvenci, tak francouzská, protože veškeré technologické postupy jsou z haute cuisine, od fondů, vývarů, roux, mirepoix, všecko. V podstatě pokud se chceš naučit vařit, ne jenom něco navařit, tak francouzská kuchyně je nutnost.

Pak se díváš na spoustu věcí jinak, třeba si otevřeš „normovačku“, prakticky jakoukoli recepturu a je ti hned jasné, co a proč tam je okmásáno, a proč, tedy, ten výsledek bude taky reálný. Tak to uděláš pořádně. 🤷‍♀️

paul1

Jiná

Od každé trošku.

elkon

Jiná

Nerozlišuji nijak moc kuchyně, ale dobré a špatné jídlo.

dubraro

Indická

Indická.
Taky židovská, řada židovských pokrmů u nás zdomácněla.

zjentek

Jiná

Asijská. 🙏 Hariból! (;

Rokio

Jiná

Americká. Fastfood od KFC a McDonaldu zbožňuji, ale nejím ho často.

Ametyst

Indická

A také maďarská, ale ta je trochu složitější na přípravu.

VaclavZeman

Rokio, bohužel jsem vyčerpal denní limit pro likes. Ale zítra ti ho dám, pokud si na to vzpomenu.

VaclavZeman

Agentpv, ty jsi to tzv. „hacknul“, že? 😄

agentpv

VaclavZeman – no taky čumím, 2 odpovědi se mi tady ještě nikdy nepovedly.