Avatar uživatele
dagry

Křečové žíly vs. zelený čaj?

Teď jsem četla diskusi na téma křečové žíly a tam jedna uživatelka psala, že kdo máme křečáky, tak by jsme neměli pít zelený čaj!! Což mě teda docela šoklo, protože já mám křečáky a zelený čaj zboňuju. Tak teď nevím. Nevíte o tom někdo něco víc ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, Jahoda, anonym, aramah, bobánek před 4981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal

To asi bude názor té paní.Proč se neporadíte s odborníkem?Lé­kařem,bylinká­řem ap.

Miroslave,zne­važujete placebo efekt.Co o něm víte,krom toho,že víra tvá tě uzdraví?Mimochodem to není placebo!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Mám takové tušení, že nejlepší lék je vlastně placebo. Pokud věříš, že ti zelený čaj pomáhá, pij ho co hrdlo ráčí. víra léčí. Nemyslím víra jako víra, ale věření, že to či ono je prospěšné. V tom je zázrak léčby.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Zelený čaj je všobecně prospěšný, ale takové léčebné účinky, co se týče křečových žil zase nemá. Je to spíše podpůrný či doplňující prostředek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobrý den dagry.Zelený čaj obsahuje silné antioxidanty ale také polyfenyly,které skutečně působí celkově na krevní obéh a tudíž i na průchodnost a elastičnost cév.Ta paní si to nějak popletla.Zelený čaj i když obsahuje kofein a thein je doporučován také při slabosti srdce a na extrémně nízký krevní tlak.Není to sice všelék, ale jeho pravidelné pití vám zcela určité velmi prospěje.---ZAJ-PO

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Zelený čaj je dobrý a jistě i zdraví prospěšný jen se ho ale nemůže vypít tolika. Může prý způsobit zdravotní problémy http://biolekar­.cz/18-vedlejsich-ucinku-prilisne-konzumace-zeleneho-caje/ Nebo alespoň to píší.

před 2178 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bobánek

Jak zelený čaj může mít vliv na křečové žíli.Kdyžzelený čaj čistí celé tělo

před 4930 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek