dagry

Křečové žíly vs. zelený čaj?

Teď jsem četla diskusi na téma křečové žíly a tam jedna uživatelka psala, že kdo máme křečáky, tak by jsme neměli pít zelený čaj!! Což mě teda docela šoklo, protože já mám křečáky a zelený čaj zboňuju. Tak teď nevím. Nevíte o tom někdo něco víc ??

Nejlepší odpověď
Michal

To asi bude názor té paní.Proč se neporadíte s odborníkem?Lé­kařem,bylinká­řem ap.

Miroslave,zne­važujete placebo efekt.Co o něm víte,krom toho,že víra tvá tě uzdraví?Mimochodem to není placebo!!!

Další odpovědi
Miroslavst

Mám takové tušení, že nejlepší lék je vlastně placebo. Pokud věříš, že ti zelený čaj pomáhá, pij ho co hrdlo ráčí. víra léčí. Nemyslím víra jako víra, ale věření, že to či ono je prospěšné. V tom je zázrak léčby.

ReHu

Zelený čaj je všobecně prospěšný, ale takové léčebné účinky, co se týče křečových žil zase nemá. Je to spíše podpůrný či doplňující prostředek.

anonym

Dobrý den dagry.Zelený čaj obsahuje silné antioxidanty ale také polyfenyly,které skutečně působí celkově na krevní obéh a tudíž i na průchodnost a elastičnost cév.Ta paní si to nějak popletla.Zelený čaj i když obsahuje kofein a thein je doporučován také při slabosti srdce a na extrémně nízký krevní tlak.Není to sice všelék, ale jeho pravidelné pití vám zcela určité velmi prospěje.---ZAJ-PO

anonym

Zelený čaj je dobrý a jistě i zdraví prospěšný jen se ho ale nemůže vypít tolika. Může prý způsobit zdravotní problémy http://biolekar­.cz/18-vedlejsich-ucinku-prilisne-konzumace-zeleneho-caje/ Nebo alespoň to píší.

bobánek

Jak zelený čaj může mít vliv na křečové žíli.Kdyžzelený čaj čistí celé tělo