atlas

Krátké vlasy u žen a dlouhé vlasy u mužů, jaký je váš názor?

Líbí se vám ženy s krátkými vlasy? A naopak muži s dlouhými vlasy?

Nejlepší odpověď
Kepler

Záleží, jak co komu sluší. Obojí může být elegantní, nebo nevkusné.

Další odpovědi
gecco

Muže neresim – a hezká baba klidně může být dohola…
😉

led

Kedysi v stredoveku nosili muži aj dlhé vlasy. Bola to hlavne šľachta.
Známy je prípad Cromwellových „guľatohlavcov“ – vojaci mali na krátko ostrihané vlasy asi ako svojho času nosili the Beatles – čo sa chápalo ako protest a odlíšenie sa od klasickej feudálnej módy dlhých vlasov – reprezentované šľachtou.
V dnešnej dobe, pokiaľ to nie je priamo určené, napríklad ústrojným predpisom silových zložiek, je strih vlasov osobná vec každého človeka (a nielen vlasy). Prirodzene, ak muž má len minimum vlasov na holej lebke, je lepší minimalistický strih a nie pár dlhých riedkych prameňov.
Je to aj otázka vkusu daného človeka.
Ďalej v diskusii:

Dismas

Krátké vlasy přísluší mužům a dlouhé přísluší ženám. Krátké vlasy u žen a dlouhé vlasy u mužů jsou ukázkou dekadence.

marci1

Samozřejmě ať si každý nosí, co se mu líbí, ale u mužů se mi líbí, když mají krátké, hezky upravené vlasy. 🙂

quentos

Jak které, jak kteří. Některým to sluší, jiným ne.

NelieM

Krátký sestřih u žen mi nevadí, ale dlouhovlasí chlapi se mi prostě nelíbí, ať si říká kdo chce co chce. Znám chlapy, kteří měli dlouhé vlasy a nechali se ostříhat a vypadají s krátkými stokrát lépe.

KatkaFIRE

Dlouhé vlasy u mužů se mi strašně líbí působí mužsky (muž s nimi vypadá větší) když je má krátké má malou hlavu a působí jako dítě které má teprve pár vlásků na hlavě. Holka s krátkými vlasy vypadá tence, mladší proto když je muž s dlouhými vlasy s holkou co je má krátké je to dle mého ideální pár.

led

„Krátké vlasy přísluší mužům a dlouhé přísluší ženám.“ bolo obdobie v histórii, keď to bolo naopak. Dokonca dlhé stáročia až do neskorého stredoveku muži nosili sukne a suknice ako ich pozostatok vidíme na mužských oblečeniach dodnes. Napríklad cirkevné suknice, pápežské oblečenie…
aj v tomto prípade by platilo:„jsou ukázkou dekadence“, len preto, že nie sú podľa nášho ponímania?

Dismas

A všimněte si, že to byla století úpadku.

led

Otvorte si učebnicu dejepisu. Zjavne máte drobné medzery.