Avatar uživatele
atlas

Krátké vlasy u žen a dlouhé vlasy u mužů, jaký je váš názor?

Líbí se vám ženy s krátkými vlasy? A naopak muži s dlouhými vlasy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3004 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Záleží, jak co komu sluší. Obojí může být elegantní, nebo nevkusné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Muže neresim – a hezká baba klidně může být dohola…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Kedysi v stredoveku nosili muži aj dlhé vlasy. Bola to hlavne šľachta.
Známy je prípad Cromwellových „guľatohlavcov“ – vojaci mali na krátko ostrihané vlasy asi ako svojho času nosili the Beatles – čo sa chápalo ako protest a odlíšenie sa od klasickej feudálnej módy dlhých vlasov – reprezentované šľachtou.
V dnešnej dobe, pokiaľ to nie je priamo určené, napríklad ústrojným predpisom silových zložiek, je strih vlasov osobná vec každého človeka (a nielen vlasy). Prirodzene, ak muž má len minimum vlasov na holej lebke, je lepší minimalistický strih a nie pár dlhých riedkych prameňov.
Je to aj otázka vkusu daného človeka.
Ďalej v diskusii:

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dismas

Krátké vlasy přísluší mužům a dlouhé přísluší ženám. Krátké vlasy u žen a dlouhé vlasy u mužů jsou ukázkou dekadence.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě ať si každý nosí, co se mu líbí, ale u mužů se mi líbí, když mají krátké, hezky upravené vlasy. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jak které, jak kteří. Některým to sluší, jiným ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Krátký sestřih u žen mi nevadí, ale dlouhovlasí chlapi se mi prostě nelíbí, ať si říká kdo chce co chce. Znám chlapy, kteří měli dlouhé vlasy a nechali se ostříhat a vypadají s krátkými stokrát lépe.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KatkaFIRE

Dlouhé vlasy u mužů se mi strašně líbí působí mužsky (muž s nimi vypadá větší) když je má krátké má malou hlavu a působí jako dítě které má teprve pár vlásků na hlavě. Holka s krátkými vlasy vypadá tence, mladší proto když je muž s dlouhými vlasy s holkou co je má krátké je to dle mého ideální pár.

Avatar uživatele
led

„Krátké vlasy přísluší mužům a dlouhé přísluší ženám.“ bolo obdobie v histórii, keď to bolo naopak. Dokonca dlhé stáročia až do neskorého stredoveku muži nosili sukne a suknice ako ich pozostatok vidíme na mužských oblečeniach dodnes. Napríklad cirkevné suknice, pápežské oblečenie…
aj v tomto prípade by platilo:„jsou ukázkou dekadence“, len preto, že nie sú podľa nášho ponímania?

před 3003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dismas

A všimněte si, že to byla století úpadku.

před 3003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Otvorte si učebnicu dejepisu. Zjavne máte drobné medzery.

před 3003 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl