Miroslavst

Krásně voňavé jídlo, máte také rádi?

Já ano, ale zajímalo by mě, proč to pak tak smrdí, když to jídlo tak krásně vonělo?

Nejlepší odpověď
verka

Nejen jídlo, s cílem nalákat nás, se na začátku prezentuje v tom lepším světle. Někteří politici nám tuto filosofii ukazují hned po volbách.

Další odpovědi
anonym

říká se že tchýně a ryba po třech dnech smrdí,je to asi tím stářím

anonym

To smrdí z bezpečnostních důvodů – aby jsme ho nejedli ještě jednou.