L.Knize

Koupili byste si takovýto náramek, a když ano, tak kolik byste byli ochotni zaplatit?

Náramek je vyroben ručně z papíru. Je omyvatelný, to znamená, že může zmoknout, může se otírat mokrým hadrem, nebo houbou.Nesmí se však potopit pod vodu. Připravuje se i výroba čelenek do vlasů, opasků, naušnic a kabelek.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­37/nadap144201684­411231.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/112­37/nadap144201236­370231.jpg

Nejlepší odpověď
aloevera5

Zajímavé. Ale já bych si ho nekoupila. Náramky nenosím.
Doplňuji:
Ještě k ceně. Kdyby to bylo pro nějako nadaci, tak do 100,– Kč. Jinak bych za to dala maximálně 20,– Kč.

Další odpovědi
baghira

Rozhodně nelíbí, připadá mi to velmi laciné a velmi nevkusné.

Deli

Je to zajímavý doplněk.
Vzhledem k tomu, že předpokládám, že až párkrát zmoknu, bude na vyhození, dala bych za něj max. 60,– Kč.

Curiosity

Je to zajímavé a originální. Dala bych za něj max. 60 Kč ..pro pobavení a jako zajímavost.. 🙂

barnajka

Koupila, ale musel by být jinak tvarově i barevně řešený. Moc se mi nelíbí ten zoubkovaný okraj, brala bych spíš rovný. A co se barev týče – pestrost mi nevadí, naopak… Ale chce to vkusně zkombinovat odstíny a pokud možno – bez toho textu tam.

Kdyby se mi náramek líbil, dala bych za něj kolem těch 60–80Kč. Záleželo by, jak moc by se mi líbil :) Vím, že v zahraničí se tyto výrobky prodávají dráž, ale v zahraničí taky mají jinačí platy, že… ;)
Tu techniku znám, je to docela populární zdroj obživy v Latinské Americe – Peru, Mexiko… Jako materiál jsou použity obaly od bonbonů a žvýkaček – nápad zajímavý, ekologicky užitečný. Víc než náramek by se mi ale líbila kabelka – kdyby byla praktická a za rozumnou cenu, možná bych do ní šla :)

Convallaria: Jestli umíš anglicky, mrkni do druhýho odkazu ;)

http://www.eco­ist.com/pc/vi­ewCategories.as­p?idCategory=232

http://www.ehow­.com/how_5176619_ma­ke-bag-out-candy-wrappers.html

anonym

nekoupil bych si jej, protože nemá žádnou funkci :) až v něm bude vestavěna fleška, tak zavolejte a klidně i za 200kč koupím :)

bez vlešky max. 50 Kč

Convallaria

Já bych si to asi nekoupila, ale zjistila bych, jak se to vyrábí.

gnosis

souhlasim s curiosity. originalni, napadite a pekne. co je originalni a napadite je pro me vkusne. ja bych to ale nosit nemoh, v lete se potim aj v noci, a asi bych na tom mel fleky. cena – tezko rict. takovou vec si v komercnim nakupnim centru nekoupis, kdyby jo, bylo by to mozna i pres kilo. ale rozumna cena by byla tak 50.

pokud nemas rada kyce a tretky jake si kupuje drtiva vetsina lidi, zkus treba fler.cz, muzes se zde treba i inspirovat pro vyrobu.

hanulka11

Jak se znám ,kdyby mi bylo 15–17 let asi bych po něm toužila , tak za 50kč. Nyní bych si ho nekoupila mám raděj jiné věci

ale ty kabelky se mi líbí- jsou i vkusné

Mucillinka

Náramek vypadá docela zajímavě, je pestrý, nápaditý. Ale podle mě lidé chtějí nakupovat tak, aby věc nějakou dobu vydržela, což si myslím, že tento ač pěkný náramek, ale z papíru asi moc nevydrží. Náramek bych si možná koupila, myslím že tak 20–40 Kč max, taková menší radost..

Motolka

Bohužel moc ne. Nechtěla bych ho ani zadarmo. Mám raději zlato a stříbro 🙂