Retko

Koupili byste akcie Googlu ?? (z dlouhodobeho hlediska)

Doplňuji:
Pokud mate nazor, tak se podelte o duvod.. Diky

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Ne

Podle me je uz na nakup pozde pokud do toho nechces vrazit miliony. Hodnota Googlu poroste uz jen v pripade ze protlaci na trh poradny roboty s AI a auta.
Kdybych mel hodne penez tak koupim podil v nejakych startupech kde je sance na tisicinasobny zisk.

Další odpovědi
Drap

Ne

Určitě ne

cochee

Ne

Vzhledem k tomu, že se spekulacemi na burze nezabývám, nekončilo by to nijak jinak než prodělkem. Cena akcií totiž není dána ničím jiným než pohybem podle spekulací burzy, může se pohnout naprosto nesmyslně a proto akcie jakožto investiční zboží nejsou k ničemu, pokud je neustále nehlídáš. Investici si představuju jako něco, do čeho dám peníze a uložím to „ke spánku“ a začnu se o to opět zajímat teprve, až potřebuju opět reálné peníze – zlato, obrazy, nemovitosti – a ne že se o to budu 24/7 starat a potit se, aby tomu náhodou nespadla cena na polovinu během pár hodin.