Blou

Poradí mi někdo, co mám dělat, když jsem koupila dům bez předávacího protokolu?

Nepodepsany předávací p rotokol

Koupila jsem dům bez předávací ho protokolu co teď ? Pořadí mi někdo?

Odpovědi
paul1

Zkusit ještě dodatečně předávací protokol, či zápis o stavu nemovitosti získat dodatečně. Pokud byl prodejce slušný člověk, tak Vám to umožní.

Pepa25

Předávací protokol slouží k tomu, aby se obě strany navzájem ujistily především o předání klíčů, stavech měřidel a případných závadách. Jeho sepsání je hlavně v zájmu prodávajícího, aby kupující nemohl tvrdit, že na domě byly ty a ty závady (které ve skutečnosti vznikly až opozději atd.) Řádné předání může být také podmínkou pro určité kroky podle kupní smlouvy.
Z pohledu kupující si můžete sama sepsat hlavní body (stavy měřáků, případné závady) a poslat prodávajícímu k odsouhlasení …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.