Koupil jsem noutbuk a má na obrazovce vypálenej pixl, kterej se střídavě objevuje na stejném míste. Dá se rekl./opravit?

Sony VAIO VPCF12Z1E/BI.CEZ; zelenej pixl.

Nejlepší odpověď
PostApMan

Spravit? Pokud neovládáte microelektroniku tak ne.

Zabalit, hodit do krabice, přidat všechno příslušenství, vzít záruční list a dát k reklamaci.

Další odpovědi
milzme

Asi to na prodejně neuznají a nevrátí.Já si takto koupil LCD monitor Philips.Doma jsem zjistil že ma vypálený jeden pixel.Na prodejně mi řekli že od Philipsu vyměňují
až od tří vypálených pixelů a tudíž se záruka na jeden pixel nevstahuje. U ostatních
výrobců je to podobné. BOHUŽEL !!!!!!