Littl3

Proč nefunguje neoriginální příslušenství k iPhonu?

Mám iPhone 5S a koupil jsem si z ebaye Dock a píše mi to že není podporován, je nějaká možnost aby to fungovalo nebo si prostě musím koupit origo z litr ?

Odpovědi
jáára

že sis pořídil iP a kupuješ si čínský příslušenství … to mi nějak hlava nebere.
hehehe

Ella

proč myslíš?

kdyby tobě přišili cizí paži místo tvé vlastní, myslíš že by fungovala?

když už máš peníze na iPhone, tak už musíš mít peníze i na originální příslušenství, to se holt nedá nic dělat…

Lamalam

Neoriginální příslušenství nefunguje proto, že je neoriginální.

rigormortis

5S má tuším MFI ochrany…je to takový malý integrovaný obvod v kabelech a konektorech…kdyby jste měl starý ios tak vám to pojede, s novýmy updaty už je identifikace nutná a nadále zlepšují autentifikaci.

Jaký dock? Pošlete odkaz…možná kdyby jste napájel ten dok origoš kabelem, nebo něco takového.

Lamalam…dobrý vtip…