pokud vim, tak sjezdari pouzivaji kotoucove, takze by to nemel byt problem.
jednoho jsem se ptal ohledne bahna – jestli nemuze byt problem, kdyz se to
tam dostane a pry ze ne.
vsadil bych na kotoucove.
pri padu se muze poskodit cokoli, lepe nepadat 🙂
| 0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 454 | |
| marci1 | 271 | |
| Kepler | 220 | |
| annas | 219 | |
| gecco | 146 | |
| elkon | 144 | |
| Alesh | 139 | |
| hanulka11 | 135 | |
| led | 128 | |
| mosoj | 120 |
| Atletika |
| Cyklistika, MTB |
| Fotbal |
| Hokej |
| Motorsport |
| Rekreační sport |
| Ostatní sport |