Human

Kontroluje niekto vstup na Antarktídu?

Prípadne aj dáva vstupné pečiatky do pasu? :D A sú tam vôbec nejaké vstupné podmienky?

Odpovědi
sesednizkola

dej si do wiki antarktida je to tam napsane vse

Kepler

Antarktida nepatří žádnému státu, takže ani není možná žádná kontrola vstupu. Vstupní podmínky musí vyhovovat mezinárodním smlouvám. Vše je v odkazu.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/An­tarktida

led

Na váš dotaz:
Na pobreží Antarktídy nájdete colnú a pasovú stráž v uniformovaných čiernych smokingoch. U nich sa zaregistrujete, a zložíte vstupný poplatok v podobe mňam mňam rýb.
Tie dvojnohé chlpaté tvory hučiace a dýmiace, si nevšímajte.
Antarktída si sama vyberie koho chce a koho nechce na svojom území.
gen.Tučniak veliteľ vstupnej a výstupnej kontroly 1.4.2016
ps.
prepáčte oneskorenie, ale vzhľadom na administratív­nometeorologic­ké podmienky v danej oblasti email došiel až teraz