rady74

Konsolidace úvěru

Máte někdo zkušenost s konsolidací úvěrů a kde je to podle vás nejvýhodnější?

Odpovědi
fiurasek9

Dobrý den
Konsolidace úvěru je jedna z možností jak dát dohromady všechny drahé úvěry do jednoho úvěru s pravidla menší úrokovou sazbou.Poradit vám která banka by byla pro vás nejlepší je v danou situaci nemožné protože bych vám lhal.
K tomu abych vám mohl poradit potřebuji vědět více informací.(jáké máte půjčky,příjmy,mož­nost zástavy atd.)

Michálek1245

Podle mě je konsolidace bez problému. My jsme si nechávali úvěry a půjčky konsolidovat u https://epujcka­.cz/konsolida­ce-bez-problemu/ a vymysleli nám fakt docela dobrý úrok. Jasně, chce to trochu podlézání a sklopit hlavu. A především si uvědomit, co jste dělali špatně, abyste se do toho čertova kola nedostali znova. Ale to už je na každém.

natasanatasa

Já teda s konsolidací půjček osobní zkušenost nemám, ale mám jednu kamarádku, která této možnosti před časem využila. Co vím, tak jí to opravdu hodně pomohlo. Mám pocit, že konsolidaci si zařídila u tehdejší GE Money, dnešní Monety. Říkala, že o možnosti konsolidace se dozvěděla na této stránce: http://pujcky-konsolidace.cz/