janek66

Koňská mast hřejivá.Manželce jsem s ní natřel záda a už 4 dny ji svědí.Nevíte čím svědění zmírnit?

Už vyzkoušela i Zodac na alergii a nic.A to mi tak dobře pomáhá na namožené klouby.
Doplňuji:
Záda jsou umyta už několikrát.Bude to asi alergie na nějakou složku masti.Jen jsem chtěl vědět jestli jste se s tím někdo nesetkal a jak to řešil.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Mast obsahuje hodně bylin,ale hlavně skořici a ta je silný alergen.Zkuste ještě Claritin,je ale na předpis.

Další odpovědi
Jikra

Možná že by to chtělo, když už je to v takovém stádiu, navštívit kožního lékaře.

roxy52

4 dny svědí..? Tak ji ty záda od ty masti umyjte… .