sasana

Konči kosmetika Oriflame?

Používám kosmetiku Avon i Oriflame.Z in­formací jsem se dověděla,že by přišti rok měla u nás kosmetika Oriflame skončit.Víte někdo něco jestli je to pravda?

Nejlepší odpověď
Agneta

Avon a Oriflame by se měly zakázat…a kdo ty šmejdy kupuje, tomu není pomoci:D

Další odpovědi
Topovka333

Příští rok?! Nejprve by ji museli zakázat nebo ták,ale příští rok určitě NE ;)

Pepa25

MLM firmy mívají tuhý kořínek … Jen jestli ta fáma není nějaký marketingový tah 😉

Jana5678

Já kosmetiku od Avonu ani Oriflame nepoužívám a nikdy mě ani tyhle značky nelákaly. Nedávno jsem si pořídila nové sérum na pleť zde a nemůžu si vynachválit jeho kvalitu. Od prvního použití jsem si všímala viditelného zlepšení vzhledu mé pleti. Sérum mi vyhladilo, zjemnilo, hydratovalo a dodalo mojí pleti přirozený vzhled.

cochee

Agneta, já myslím, že veškerá kosmetika by se vám babám měla zakázat, k hovnu vám to je. Akorát tím zakrýváte, že smrdíte a jste škaredé.

😉

Agneta

cochee >>> „že smrdíte a jste škaredé“ – nebyl to náhodou nějaký dobrý vtip ? (matně si vzpomínám)
Tak pokud myslíš tu „kosmetiku“ od Avonu, LR Health&Beauty Systems a dalších výtečníků, a jinou ani neznáš …
Podívej, obličej je neustále vystaven „zhoubným“ vlivům, neboť není chráněn oděvem. Všimni si někde na koupáku, jak hezkou kůži mají některé(především nekuřačky atd)šedesátky, ale ten obličej k tomu nějak vůbec nepasuje, ten je „zrujnovaný“, a to by nemuselo být, fakt:D, ale o to nejde, jde o zdraví – kosmetika je součástí životních rytmů, jako pohyb, hydratace, vitamíny, hygiena.....:D

cochee

No holt máme diametrálně odlišné názory. Doplním jen jednu věc, na koupák zásadně nechodím, slunko mi ruinuje pleť na xichtu… .-D