tonda0699

Kolik vajíček průměrně naklade kuna?

Prosím????

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… cože ??? … kuna klade vejce ???

Další odpovědi
marci1

Kuna rodí mláďata (2–6). 🙂
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kuna_lesn%C3%AD
Vejce krade.

Kepler

Máš v otázce překlep: místo „l“ mělo být „r“. To záleží na momentální tržní ceně vajec.

Drap

Kuna vajíčka pouze krade ostatním. Od slepic až po hady. Kuna je savec. Vajíčka nepotřebuje.

Klaproth

Dobře živená kuní nosnice z klecového chovu naklade denně 8–10 vajec.

Emefej

Která kuna? Nosnost kuny skalní a kuny lesní je rozdílná.

Edison

Kuna je savec! Mláďata přicházejí na svět rozením, nikoli líhnutím. Takže vejce neklade.

dubraro

Kuna rodí živá mláďata.

Marky Stark

Nemysles jsi nakrade? :D

Dochy

škoda že se nepalcuje diskuse 😉
Nenapadlo by mně že někdo tady na servru bude mít problémy s výslovností 😉